یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

یکشنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۰
English
فارسی

بازرسی خسارت کالا

خانه » خدمات » بازرسی خسارت کالا

بازرسی خسارت

کالا (Damage Survey)

 

بازرسین ایده کالای تابان بازرسی خسارت وارد شده بر کالا را بعنوان یکی از مهمترین بازرسی ها دانسته و اساسی ترین خدمات خود را در این زمینه برای مشتریان خود در نظر گرفته است.

بازرسی و پیشگیری از خسارتهای حمل و نقل

بازرسین ایده کالای تابان می کوشند تا در این زمینه علاوه بر خدمات بازرسی بعنوان یک مشاور رضایت مشتریان خود را در سراسر جهان کسب نماید.

به طور کلی حادثه در فرآیند انتقال کالا در هنگام حمل در جاده ها، محوطه های اختصاصی، اسکله ها، درون انبارهای کشتی و خطوط دریایی امری اجتناب ناپذیر است. در هنگام بارگیری، تخلیه، جابجایی و انتقال نادرست در انبارهای کشتی، کالا به دلایل مختلفی مثل بسته بندی و انبارش نامناسب دچار خسارت یا آسیب دیدگی می گردد. که این امر توسط عوامل خارجی مثل سهل انگاری پیمانکارها و عوامل کشتی اتفاق می افتد.

در بسیاری از موارد صدمه های وارد شده برای صاحبین کالا سنگین و پر هزینه خواهد بود. برای تعیین خسارت و تخمین میزان و مقدار آن کارشناسان ایده کالای تابان آماده ارائه خدمات می باشند. گزارش دقیق بازرسی خسارت که شامل دلایل خسارت، شواهدهای لازم، مدارک موجود و عکس های مربوطه می باشد توسط متخصصین به صاحبان کالا ارائه می گردد.

خسارت وارد شده بر کالا عمدتا به تجربه، دقت و هوشیاری شخص بازرسی  بستگی دارد. شرکت ایده کالای تابان با در اختیار داشتن بازرسان مجرب و با سابقه در این امر، اطمینان خاطر مشتریان خود را جلب خواهد نمود.

بازرسی خدمات دریایی

خانه » خدمات » بازرسی خدمات دریایی

 

ایده کالای تابان دارای یک تیم مجرب از بازرسی های دریایی شامل اساتید دریانوردی و سر مهندسین با سالها تجربه کاری، کارشناسان بیمه، خطوط حمل و نقل می باشد.

برخی از خدمات و بازرسی های دریایی ایده کالای تابان بشرح ذیل می باشد (البته محدود به موارد زیر نمی باشد):

بازرسی بارگیری و تخلیه محموله ها / Break bulk loading / Unloading

 

ما اکثر خدمات مربوط به محموله داخل کشتی ها را از قبیل:  طرح و نحوه بارچینی، نحوه مهار کردن محموله های بارگیری شده، نظارت به بارگیری و تخلیه  همراه با  گزارش وضعیت و شمارش روزانه را پوشش خواهیم داد.

با چنین شیوه ای اطمینان و آسوده گی خاطر مشتریان را مطابق با دستوالعمل های مرتبط برای جلو گیری از خسارت های احتمالی و سلامت محموله ها در مقصد را تضمین میکنیم.  تجربه ما این اجازه را میدهد که به شما آگاهی دهیم که بهترین کار برای کسب و کار شما چیست؟

 

بازرسی پروژه ها و جابجایی کالاهای سنگین  / Heavy-Lift & Project Cargo surveys

ایده کالای تابان با کارشناسان مجرب در تعیین محاسبات مربوط به پروژه های بارگیری و تخلیه کالاهای سنگین به مشتریان خود این اطمینان را خواهد داد که به تمام جزئیات در طول فرآیند عملیات از نزدیک تمرکز و نظارت داشته تا به محموله در حین جابجایی کالاها خسارت وارد نگردد.

 

 

اندازه گیری آبخور / draft survey

اندازه گیری آبخور و بررسی میزان بار کشتی برای محموله های فله جهت تعیین مقدار آن طبق درخواست مشتریان، یکی از تخصصی ترین بازرسی های شرکت ایده کالای تابان می باشد.

این شرکت با در اختیار داشتن بازرسین مجرب در انجام امور درافت سوروی درشرایط منحصر به فردی می باشد که در بیشتر موارد شامل خدمات مربوط به کالاهای معدنی، کشاورزی، پتروشیمی و صنایع می گردد.

 

بازرسی خسارت وارده شده بر کالاها و تجهیزات کشتی / damage survey

ایده کالای تابان با در اختیار داشتن بازرسین مجرب، متخصص در زمینه بازرسی خسارت کالا جهت تعیین علت، ماهیت و میزان خسارت وارد شده به محموله به دنبال حقیقت، علت و نتیجه خسارتهای وارده می با شد.

 

بازرسی مربوط به شروع یا پایان اجاره کشتی ها : /  ON / OFF HIRE CONDITION SURVEY

این نوع از بازرسی ثبت وضعیت از بخش های ساختاری کشتی قبل از شروع و تا انتهای فرآیند بارگیری صورت می پذیرد.

تمام مناطق مربوط به کشتی که بارگیری محموله در آن قسمت قرار است صورت پذیرد احتمال رخ دادن آسیب و تلفات وجود دارد. به همین دلیل بازرسین ایده کالای کالا که متخصص در انجام این نوع بازرسی ها می باشند در کل فرآیند بازرسی در محل حضور به عمل می رسانند. در این بازرسی اندازه گیری مخازن سوخت کشتی ها نیز انجام می گیرد.

 

 

بازرسی و اندازه گیری مخازن سوخت / BUNKER SURVEY

ایده کالای تابان ارایه دهنده خدمات اندازه گیری مقدار دقیق مخازن سوخت  دریایی در جایگاه های نفتی می باشد.

ما با در اختیار داشتن پرسنلی مجرب در این زمینه ارایه دهنده کامل مستندات بازرسی برای جلوگیری هر یک از اختلافات احتمالی کیفیتی هستیم.

همچنین بازرسان مستقل مواد نفتی ایده کالای تابان در طول شبانه روز و حتی روزهای تعطیل در همه بنادر کشور (خلیج فارس و دریای خزر) آماده ارائه خدمات بازرسی به مشتریان می باشند


تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت ایده کالای تابان می باشد. ©
LemonTheme